Börjar: 18 jun 2024 08:43Avslutas: 25 jun 2024 17:00
25 JUNI 2024
33215
TURE LIDSTRÖM. Akvarell.
Slutpris80 SEK
33232
Tryck av John Bauer, Gallo & Reproduktioner av Per-Olof Olsson, Alma Öhrström.
Slutpris80 SEK
33218
THOMAS FRISK. Färglitografi, "Utsikt mot Fyllinge", signerad, daterad -80 & numrerad 102/210.
SlutprisInga bud
33216
OLLE AGNELL. Etsning, "Liten Madonna", signerad & numrerad 71/130.
Slutpris20 SEK
33221
OLLE AGNELL. Litografi, "Vågsköljd strand, Kreta", signerad & numrerad 15/90.
Slutpris20 SEK
33220
STIG VIDI ÅSBERG. Litografi, signerad & numrerad 9/30.
Slutpris20 SEK
33219
JOHANN ELIAS RIDINGER, Kopparstick, jaktscen, 1700 talet.
Slutpris60 SEK
33217
INGVAR HANSSON. Torrmålsgravyr, "Västra Stranden" signerad & numrerad 3/30.
SlutprisInga bud
33222
ULF ONSBERG. Litografi, signerad & numrerad 108/150.
Slutpris20 SEK