Börjar: 19 jun 2024 12:20Avslutas: 27 jun 2024 17:00
27 JUNI 2024
33297
PELLE ENGMAN. Litografi, "Mås", signerad, daterad -86 & numrerad 134/240.
SlutprisInga bud
33298
MARGIT HÖGSTEDT. Akvarell, "Berglandskap", signerad & daterad -35.
SlutprisInga bud
33092
HARALD WIBERG. Litografi, signerad & daterad 1948.
Slutpris80 SEK
33094
HARRY OLSSON. Olja på duk, signerad.
SlutprisInga bud
33302
ERIK JEAN. Olja på pannå, "Stadsmotiv", signerad.
SlutprisInga bud
33303
FRANCOIS-ROBERT INGOUF EFTER SIGMUND FREUDENBERGER. Kopparstick, "La Promenade Du Soir 1774"
Slutpris80 SEK
33301
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Färglitografi, "Gallop Race", signerad, daterad -59 & numrerad 114/200.
Slutpris80 SEK
33091
MICHAEL QVARSEBO. Olja på duk, signerad & daterad -67.
Slutpris230 SEK
33300
CURT FORS. Litografi, signerad & numrerad 6/10.
SlutprisInga bud
33299
LASSE ÅBERG. Färglitografi, "Musse Pigg", signerad, daterad -83 & numrerad 875/1000.
Slutpris100 SEK
33296
SlutprisInga bud