Börjar: 21 jun 2024 11:13Avslutas: 30 jun 2024 17:00

30 JUNI 2024

ERNST HÄLLGREN. Etsning, "Vid stranden", signerad.
33170
SlutprisInga bud
33167
SlutprisInga bud
33160
SlutprisInga bud
MARCEL GENAY. Färglitografi, signerad & numrerad 230/280.
33155
SlutprisInga bud
LARS EGELHOLM. Olja på duk, signerad.
33327
Slutpris120 SEK
HARALD WIBERG. Tuschteckning. "Man som plöjer", signerad.
33154
Slutpris80 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Gouache, "Folksamling", signerad.
33162
SlutprisInga bud
KIRSTEN SEJER-HOLMBRO. Textiltryck, signerad.
33326
SlutprisInga bud
JANNE BERGSTRÖM. Akvarell, Reproduktion, signerad.
33168
SlutprisInga bud
BARBRO JÖNSSON. Litografi, "På väg", signerad, daterad -83 & numrerad 36/300.
33325
SlutprisInga bud
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blandteknik, "röd skär södra näs", signerad.
33169
Slutpris80 SEK
CLAES FOLCKER. Litografi, "Laholmsmotiv", signerad & numrerad 116/150.
33328
SlutprisInga bud
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell, "Stadsbild", signerad
33157
Slutpris600 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Pastell, "Komposition",
signerad B.Wijnden & daterad -61.
33163
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Pastell, "Komposition", signerad B.Wijnden & daterad -61.
SlutprisInga bud
SERGIO FUENTES. Litografi, "Jag talade till dem", signerad, daterad 1990 & numrerad 752/1500.
33324
SlutprisInga bud
MICHAEL BECKERS. Offsettryck. Rheingold, handsignerad.
33156
SlutprisInga bud
ROLF BÖRJESSON. Akvarell, "Hästhagabergen, Varberg",
signerad.
33164
ROLF BÖRJESSON. Akvarell, "Hästhagabergen, Varberg", signerad.
SlutprisInga bud