Börjar: 21 jun 2024 11:13Avslutas: 30 jun 2024 17:00
30 JUNI 2024
33170
ERNST HÄLLGREN. Etsning, "Vid stranden", signerad.
SlutprisInga bud
33167
JANNE BERGSTRÖM. Olja på duk, "Stilleben", signerad & daterad 1964.
SlutprisInga bud
33160
MAX WALTER SVANBERG. Färglitografi, Imaginistisk komposition, osignerad.
SlutprisInga bud
33155
MARCEL GENAY. Färglitografi, signerad & numrerad 230/280.
SlutprisInga bud
33327
LARS EGELHOLM. Olja på duk, signerad.
Slutpris120 SEK
33154
HARALD WIBERG. Tuschteckning. "Man som plöjer", signerad.
Slutpris80 SEK
33162
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Gouache, "Folksamling", signerad.
SlutprisInga bud
33326
KIRSTEN SEJER-HOLMBRO. Textiltryck, signerad.
SlutprisInga bud
33168
JANNE BERGSTRÖM. Akvarell, Reproduktion, signerad.
SlutprisInga bud
33325
BARBRO JÖNSSON. Litografi, "På väg", signerad, daterad -83 & numrerad 36/300.
SlutprisInga bud
33169
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blandteknik, "röd skär södra näs", signerad.
Slutpris80 SEK
33328
CLAES FOLCKER. Litografi, "Laholmsmotiv", signerad & numrerad 116/150.
SlutprisInga bud
33157
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell, "Stadsbild", signerad
Slutpris600 SEK
33163
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Pastell, "Komposition",
signerad B.Wijnden & daterad -61.
SlutprisInga bud
33324
SERGIO FUENTES. Litografi, "Jag talade till dem", signerad, daterad 1990 & numrerad 752/1500.
SlutprisInga bud
33156
MICHAEL BECKERS. Offsettryck. Rheingold, handsignerad.
SlutprisInga bud
33164
ROLF BÖRJESSON. Akvarell, "Hästhagabergen, Varberg",
signerad.
SlutprisInga bud