Börjar: 25 jun 2024 06:28Avslutas: 2 jul 2024 17:00
2 JULI 2024
33202
SVEN ERIK HÖJLAND. Olja på duk, "Vinterlandskap", signerad.
Slutpris80 SEK
33198
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, "Interiör med sittande pojke", osignerad.
SlutprisInga bud
33196
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell, "Flicka med leksak", signerad samt daterad 1955.
SlutprisInga bud
33171
ROLAND BORÉN. Färglitografi, "1-2-3", signerad & numrerad 290/360.
SlutprisInga bud
33172
ROLF MAGNUSSON. Gouache, "Skånegård", signerad Rolf M.
SlutprisInga bud
33174
TRYCK, efter Bernard Buffet.
SlutprisInga bud
33193
ALLAN LINDQVIST. Blandteknink på emalj, "Renar II", signerad.
SlutprisInga bud
33199
IVAN JORDELL. Pastell, "Kvinnoansikte", signerad.
SlutprisInga bud
33194
JAN RHODIN. Färglitografi, signerad och numrerad 276/360.
SlutprisInga bud
33200
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Pastell, "Kvinnoporträtt", osignerad.
SlutprisInga bud
33173
BERNT JONASSON. Färglitografi, "Man på bänk", signerad signerad och numrerad 84/200.
SlutprisInga bud
33197
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på papp, Signerad samt daterad 1949.
Slutpris80 SEK
33192
JANNE BERGSTRÖM. Olja på duk, "Vårpromenad", signerad.
SlutprisInga bud