33650 JOHANNES LAURI. Kniv, Rovaniemi, signerad.

33650a_8dc9a63bc994658_med.jpeg
  • 33650a_8dc9a63bc994658_sm.jpeg
  • 33650b_8dc9a63bf38da0f_sm.jpeg
  • 33650c_8dc9a63c150cd22_sm.jpeg
  • 33650d_8dc9a63c31e4512_sm.jpeg
  • 33650e_8dc9a63c489607c_sm.jpeg
  • 33650f_8dc9a63c5dc3cbb_sm.jpeg

Mäter ca: 31,5cm lång.

Repor märken, slö egg.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK