33587
2 Termosar. "Quack", Maria Berntsen. Georg Jensen, Danmark.
Slutpris230 SEK
33618
Diverse möbelbeslag.
Slutpris160 SEK
33592
Syskrin.
Slutpris100 SEK
33588
Diverse bestick m.m. Mestadels nysilver.
Slutpris160 SEK
33583
2 Tekannor, Emaij, 1800/1900-talet.
Slutpris120 SEK
33648
Weber, grill Cover. Oanvänd, GRÅ.
Slutpris290 SEK
33647
Agat & Flintspån.
SlutprisInga bud
33594
Diverse korgar.
Slutpris80 SEK
33590
Diverse bestick. Bl.a Nysilver m.m.
SlutprisInga bud
33580
Diverse. Bl.a Allmoge, Teak m.m.
Slutpris80 SEK
33595
Lampskärmar.
SlutprisInga bud
33589
Slutpris80 SEK
33650
JOHANNES LAURI. Kniv, Rovaniemi, signerad.
Slutpris100 SEK
33611
Microscope-set.
SlutprisInga bud