Börjar: 3 jul 2024 08:12Avslutas: 11 jul 2024 17:00
11 JULI 2024
- GLAS & KRISTALLRensa filter
33703
GROGGLAS, 8-stycken, målad dekor, 1900-tal.
SlutprisInga bud
33717
TAPIO WIRKKALA. 5 Glas. "Aslak", Iittala.
Slutpris160 SEK
33708
BERTIL VALLIEN. Vas, Kosta Boda.
Slutpris160 SEK
33664
5 Vinglas. Målad dekor.
SlutprisInga bud
33715
OLLE BROZÉN. Vas. Kosta Boda, osignerad
Slutpris80 SEK
33657
9 Vinglas av återvunnet glas. Samtida.
Slutpris80 SEK
33713
Vas. Signerad Jablonski , Polen.
Slutpris100 SEK
33677
GLASBLÅSARGRILL med näverhandtag.
Slutpris80 SEK
33733
Diverse glas. Bl.a Luminarc, Oberglas m.m.
Slutpris80 SEK