33692
Ljusstake. Vitmetall, 1900-tal.
Slutpris80 SEK
33655
Jordglob. Scan-globe A/S, Danmark, 1976.
SlutprisInga bud
33718
4 Gjutjärnsfötter till badkar. 1900-talet.
Slutpris80 SEK
33658
Bricka. Nysilver.
Slutpris120 SEK
33662
Torso.
Slutpris160 SEK
33695
GOLV-ASKOPPAR. Ett par, vitmetall, 1900-talet.
Slutpris120 SEK
33683
ASKFAT, 5-stycken, rostfritt stål, Prince.
SlutprisInga bud
33684
LJUSSTAKAR. Ett par, Gense. Märkta Gense 18-8 Stainless, Sweden.
SlutprisInga bud
33652
KANDELABER. 5 Armad, Samtida.
Slutpris160 SEK
33674
JORDGLOB. Räth Politiska Jordglob. 1900-talets mitt.
SlutprisInga bud
33660
Diverse nysilver m.m.
Slutpris120 SEK
33682
BRICKOR, 2 st, nysilver, 1900-tal.
Slutpris80 SEK