Börjar: 3 jul 2024 08:12Avslutas: 11 jul 2024 17:00

11 JULI 2024

Diverse nysilver m.m.
33660
Diverse nysilver m.m.
Slutpris120 SEK
33685
SlutprisInga bud
KLACKRING, sterlingsilver, storlek 20.
33697
SlutprisInga bud
GUNVOR OLIN-GRÖNQVIST. Skärbräda, porslin, Arabia, Finland.
33693
Slutpris140 SEK
VAS, porslin, Japan, Imari, 1900-tal.
33686
SlutprisInga bud
5 Vinglas. Målad dekor.
33664
5 Vinglas. Målad dekor.
SlutprisInga bud
Diverse maskiner.
33726
Diverse maskiner.
Slutpris120 SEK
SVEN-ERIK SKAWONIUS. Hänkelvas, porslin, "Aromatic", Gefle/Upsala Ekeby.
33669
SlutprisInga bud
Stort tvättfat. England.
33659
Stort tvättfat. England.
Slutpris160 SEK
33699
Slutpris80 SEK
TV. Led, Luxor, 40 tum.
33415
TV. Led, Luxor, 40 tum.
Slutpris80 SEK
BO FAJANS. 6 Delar, stengods, Gefle.
33675
Slutpris100 SEK
OLLE BROZÉN. Vas. Kosta Boda, osignerad
33715
Slutpris80 SEK
FICKUR, 2 st. Silver, 1900-tal.
33691
Slutpris200 SEK
9 Vinglas av återvunnet glas. Samtida.
33657
Slutpris80 SEK
Diverse maskiner.
33724
Diverse maskiner.
SlutprisInga bud
Vas. Signerad Jablonski , Polen.
33713
Slutpris100 SEK
33688
SlutprisInga bud
Vas, Porslin. Samtida. Kina.
33653
Vas, Porslin. Samtida. Kina.
SlutprisInga bud
PARTI, armbandsur, 6 st. samtida.
33690
Slutpris80 SEK
GLASBLÅSARGRILL med näverhandtag.
33677
Slutpris80 SEK
BORDSLAMPA. Gips, modern tillverkning.
33678
SlutprisInga bud
BERNDT FRIBERG. 2 Miniatyrskålar, stengods, Gustavsberg Studio.
33673
Slutpris750 SEK
SKRIN, bemålat trä, 18/1900-tal.
33721
Slutpris80 SEK
33687
Slutpris80 SEK
3 Krukor/Ytterfoder. Gustavsberg, flintporslin.
33656
Slutpris80 SEK
Krus. Gustavsberg, 1890-1910.
33705
Krus. Gustavsberg, 1890-1910.
SlutprisInga bud
STIG LINDBERG. Miniatyrvas, stengods, Gustavsberg Studio, signerad, 1900-tal.
33672
Slutpris120 SEK
VÄGGRELIEF, keramik, Ulla Winblad, Alingsås, signerad.
33689
SlutprisInga bud
Diverse verktyg.
33731
Diverse verktyg.
SlutprisInga bud
ÅKE LARSSON. Väggrelief, Stengods, Viken, Signerad Åke.L.
33706
Slutpris80 SEK
KLACKRING, sterlingsilver, storlek 21.
33701
Slutpris120 SEK
 KRYDDBURKAR. 7 Delar, flintgods, Gefle, 1900-tal.
33679
Slutpris80 SEK
3 Tallrikar/vägg. Bemålad lergods.
33668
SlutprisInga bud
Diverse glas. Bl.a Luminarc, Oberglas m.m.
33733
Slutpris80 SEK
BRICKOR, 2 st, nysilver, 1900-tal.
33682
Slutpris80 SEK