Börjar: 4 jul 2024 09:23Avslutas: 14 jul 2024 17:00
14 JULI 2024
- BELYSNINGRensa filter
33761
2 Bordslampor, "Svampar", Flygsfors.
Slutpris1 000 SEK
33785
TAKLAMPA, koppar och glas, 1900-tal.
Slutpris320 SEK
33805
VÄGGLAMPOR, ett par, brons, 1900-talets första hälft.
SlutprisInga bud
33738
TAKLMAPA, glas/mässing, 1900-tal.
SlutprisInga bud
33803
VÄGGPENDYL med 2 lampetter, förgyllda.
Slutpris290 SEK
33777
Bordslampor. Ett par. Onyx.
Slutpris140 SEK
33737
LJUSKRONA. Venetiansk stil, 1900-tal.
Slutpris230 SEK