Börjar: 4 jul 2024 09:23Avslutas: 14 jul 2024 17:00
14 JULI 2024
- GLAS & KRISTALLRensa filter
33748
CABARET, glas/metall, 1900-tal.
Slutpris100 SEK
33767
Diverse glas. Bl.a Äldre karaff 1800-talet. SEA m.m.
Slutpris80 SEK
33754
GLAS, med gravyr, 8 st. 1900-talets mitt.
Slutpris230 SEK
33751
CHAMPANGEGLAS, 7 st.
Slutpris120 SEK
33745
GLASSERVIS, 48 delar, 1900-tal.
Slutpris140 SEK
33746
ERIKA LAGERBIELKE. Vas, "April", Orrefors.
Slutpris160 SEK
33750
ERIKA LAGERBIELKE. 3 Glas, "Intermezzo", Orrefors.
Slutpris260 SEK
33776
GLASFÖREMÅL, 9 delar, Glimma Glasbruk.
Slutpris290 SEK
33771
Diverse vaser. Bl.a Orrefors, Sölvehyttan m.m.
Slutpris80 SEK
33794
VAS, glas, samtida.
Slutpris80 SEK
33768
Diverse glas. Bl.a Orrefors m.m.
Slutpris120 SEK
33736
SKÅL SAMT KARAFF, glas, Rejmyre.
Slutpris160 SEK
33762
Slutpris80 SEK
33790
BENGT ORUP. Kanna, "Strikt", Johansfors.
Slutpris230 SEK
33749
Diverse glas. 23 Delar, 1900-talet.
SlutprisInga bud
33747
GLASSERVIS, 16 delar, Skruf.
Slutpris120 SEK