33781
Lockurna. Glas, Böhmisk kristall.
Slutpris100 SEK
33748
CABARET, glas/metall, 1900-tal.
Slutpris100 SEK
33804
2 Jardinere. Jugend, Silverpläterade 1900-talets första hälft.
Slutpris750 SEK
33755
TÄNDARE, 2 st Malcus.
Slutpris120 SEK
33778
Modell Cyklar. 7st. Plast & Metall.
Slutpris100 SEK
33799
Diverse Lergökar.
Slutpris100 SEK
33779
Ljusstake. Metall, Stilling, Danmark, 1900-talet.
SlutprisInga bud
33775
VINKARAFFER, på smidesställning, 2-stycken, 1900-talets senare del.
SlutprisInga bud
33773
Torso.
Slutpris120 SEK