Börjar: 4 jul 2024 09:23Avslutas: 14 jul 2024 17:00
14 JULI 2024
33762
Slutpris80 SEK
33772
Diverse. Nysilver, Horn, Keramik.
Slutpris100 SEK
33783
BORDSUR, lejon i målad gips, 1930/40-tal.
Slutpris80 SEK
33756
VÄGGLJUSTAKAR, 1 par, malm, 1900-tal.
Slutpris80 SEK
33788
SKÅL, porslin, Japan, 1900-tal.
SlutprisInga bud
33784
KATARINA FLORDAL. 2 Figuriner, Kattis Keramik, Varberg.
SlutprisInga bud
32164
Äldre yllevävnad.
Slutpris80 SEK
33758
Upsala Ekeby. 2 Krukor & 1 Ampel.
Slutpris140 SEK
33770
ARTHUR PERCY. "Skimra", Gefle, Tekanna & 4 tekoppar med fat.
Slutpris80 SEK
33739
FAT, konstmassa, Kina, 1900-tal.
SlutprisInga bud
33737
LJUSKRONA. Venetiansk stil, 1900-tal.
Slutpris230 SEK
33740
GUNNAR NYLUND. Kruka, "Chamotte", Rörstrand.
Slutpris100 SEK
33790
BENGT ORUP. Kanna, "Strikt", Johansfors.
Slutpris230 SEK
33780
Bok. Svenska Gods & Gårdar, Halland södra.
Slutpris120 SEK
33789
Ljusstake. 7 Armad, Malm.
Startbud80 SEK
33782
ESTER WALLIN. Figurin, "Björn", Upsala Ekeby.
SlutprisInga bud
33753
VÄGGUR, trä, 1900-tal.
Slutpris80 SEK
33749
Diverse glas. 23 Delar, 1900-talet.
SlutprisInga bud
33775
VINKARAFFER, på smidesställning, 2-stycken, 1900-talets senare del.
SlutprisInga bud
33747
GLASSERVIS, 16 delar, Skruf.
Slutpris120 SEK
32839
Diverse Tenn.
Slutpris180 SEK
33773
Torso.
Slutpris120 SEK