Börjar: 5 jul 2024 08:21Avslutas: 16 jul 2024 17:00
16 JULI 2024
- BELYSNINGRensa filter
33813
TAKLAMPA, Karl Johan-stil, 1900-tal.
Slutpris100 SEK
33841
Diverse lampfötter. Bl.a Gyllbrinks, GMA m.m.
Slutpris140 SEK
33834
Taklampa, Funkis, retro.
Slutpris100 SEK
33810
BORDSLAMPA, förgylld metall, 1900-tal.
Slutpris100 SEK
33809
TAKLAMPA, koppar/glas, Jugend, 1900-tal.
Slutpris140 SEK
33815
VÄGGLAMPOR, 1 par.
Slutpris120 SEK
33840
3 Lampor. Samtida.
Slutpris100 SEK
33838
2 Lampor. Alka & Okänd.
Slutpris100 SEK