33900
Plåtkruka & äggkorg.
Slutpris80 SEK
33876
STRYKJÄRN, 2 st, 1800-tal, allmoge.
Slutpris80 SEK
33902
Kruka, plåt.
SlutprisInga bud
33896
2 Krukor, plåt.
SlutprisInga bud
33903
Äldre spisben i gjutjärn. 1800/1900-talet.
Slutpris80 SEK
33893
Modellkanot.
Slutpris200 SEK
33897
Trälåda. Stella-Såpa.
Slutpris100 SEK
33892
Tidningsställ. Rotting.
Slutpris80 SEK