33947
Bordsdekoration, 2 Påfåglar i metall.
Slutpris120 SEK
33949
Plårburk. Disney, France.
Slutpris100 SEK
33942
Jordglob, Scan-globe Danmark. 1987.
Slutpris100 SEK
33950
2 Bordsdekortioner. Påfåglar, Metall.
Slutpris100 SEK
33920
Symaskin, Tyskland, 1900-talets första hälft.
Slutpris160 SEK
33951
Sypall.
Slutpris80 SEK
33922
Träskylt, Chevalier, Quality & Craftsmanship.
SlutprisInga bud
33946
Tunna, trä, för smör, 1900-talet.
Slutpris100 SEK
33965
3 Träskrin.
Slutpris80 SEK