Börjar: 15 jul 2024 08:39Avslutas: 23 jul 2024 17:00
23 JULI 2024
- BELYSNINGRensa filter
33678
BORDSLAMPA. Gips, modern tillverkning.
SlutprisInga bud
33738
TAKLAMPA, glas/mässing, 1900-tal.
SlutprisInga bud
33681
BORDSLAMPA. Philips, Typ QTG 200, 1900-talets senare del.
SlutprisInga bud
33694
BORDSLAMPA, mässing och mahogny, modern tillverkning.
Slutpris80 SEK
33805
VÄGGLAMPOR, ett par, brons, 1900-talets första hälft.
SlutprisInga bud
33676
BORDSLAMPA. Bemålad gips, modern tillverkning.
SlutprisInga bud