33684
LJUSSTAKAR. Ett par, Gense. Märkta Gense 18-8 Stainless, Sweden.
SlutprisInga bud
34031
Äldre trappstege. Hopfällbar.
Slutpris320 SEK
33674
JORDGLOB. Räth Politiska Jordglob. 1900-talets mitt.
Slutpris80 SEK
33779
Ljusstake. Metall, Stilling, Danmark, 1900-talet.
SlutprisInga bud
33683
ASKFAT, 5-stycken, rostfritt stål, Prince.
SlutprisInga bud