34147 Klaffbord/kuvertbord. 1900-Talet.

34147a_8dca627022d467d_med.jpeg
  • 34147a_8dca627022d467d_sm.jpeg
  • 34147b_8dca627055aeee1_sm.jpeg
  • 34147c_8dca627090f8ef3_sm.jpeg
  • 34147d_8dca6270c8ed987_sm.jpeg
  • 34147e_8dca6270fe7ee6d_sm.jpeg
  • 34147f_8dca627125be636_sm.jpeg

Mäter ca: 76cm högt & 49x49cm / 70x70cm.

Åldersrelaterat slitage, märken, fläckar, repor.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK