Börjar: 17 jul 2024 07:01Avslutas: 25 jul 2024 17:00
25 JULI 2024
34097
9 Brickor. Plåt.
Slutpris320 SEK
34153
2 Pinnstolar.
Slutpris120 SEK
34091
Industrilampa, Vesta, Danmark, 1900 talets första hälft.
Slutpris450 SEK
34094
4 Krukor. Bl.a Upsala Ekeby, Alingsås m.m.
Slutpris80 SEK
34105
3 Delar. KOCKUMS.
Slutpris180 SEK
34114
Liten byrå.
SlutprisInga bud
34112
HANS AGNE JAKOBSSON. Ljusstake, LI25, Mässing.
Slutpris160 SEK
34131
Diverse. Bl.a Koppar, smide m.m.
Slutpris320 SEK
34083
Fåtölj. IKEA.
SlutprisInga bud
34133
Slutpris100 SEK
34107
Orientalisk kniv. Form av drake.
Slutpris160 SEK
34084
Klädd stol.
Slutpris80 SEK
34093
Diverse glas & Kaffemuggar. Bl.a Iittala, Lasse Åberg m.m.
Slutpris320 SEK
34076
Golvlampa. Funkis 1950-60 tal.
Slutpris320 SEK
34155
Bokhylla. Oljad ek, signerad Törnkvist Hasslöv & daterad 2008.
Slutpris160 SEK
34095
Cittra. REMDHA.
SlutprisInga bud
34080
2 Solstolar, Badenbaden.
Slutpris140 SEK
34075
RING GULD 18K med 14 Diamanter & 12 Safirer 2,6 gram.
Slutpris1 800 SEK
34119
Tamburmajor. JYSK
Slutpris80 SEK
34122
2 Pallar.
SlutprisInga bud
34128
Diverse fiskeböcker, tomaskar till fiskedrag m.m.
Slutpris180 SEK
34158
Hörnskåp. Idegran, Engelsk-stil, 1900-talet.
Slutpris80 SEK
34096
Luftpump, bygglampa & planslip.
SlutprisInga bud
34121
Förvaring, badrum. Plast.
Slutpris80 SEK
34090
2 Blomster bord. Rotting.
Slutpris100 SEK
34132
Vinglas, Anchor Hocking. 13 delar.
Slutpris100 SEK
34144
Soffbord. Teak, 1960-talet.
Slutpris120 SEK
34101
Skeppsklocka, Malm.
Slutpris260 SEK
34142
Barbord & 2 barstolar. "Björkudden", IKEA.
Slutpris160 SEK