Börjar: 22 jul 2024 11:06Avslutas: 30 jul 2024 17:00
30 JULI 2024
34257
NILS NILSSON. Olja på pannå, signerad N. Nilsson.
SlutprisInga bud
34266
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad Ulrika. A.
SlutprisInga bud
34258
NILS NILSSON. Olja på duk, "Motiv från Härjedalen", signerad N. Nilsson.
SlutprisInga bud
34263
NILS NILSSON. Olja på duk, "Aten, Grekland", signerad N. Nilsson.
SlutprisInga bud
34268
AXEL OLSON. Färglitografi, signerad & numrerad 42/290.
Slutpris100 SEK
34262
NILS NILSSON. Olja på duk, "MIdsommardans", signerad N. Nilsson.
SlutprisInga bud
34260
NILS NILSSON. Olja på duk, "Motiv från Tromsö", signerad N. Nilsson.
SlutprisInga bud
34261
NILS NILSSON. Olja på duk, "Flickor", signerad N. Nilsson.
SlutprisInga bud
34264
NILS NILSSON. Olja på duk, "Landskapsmotiv från Narvik ", signerad N. Nilsson.
SlutprisInga bud
34267
BENGT KRISTENSSON. Blyerts, signerad.
SlutprisInga bud
34265
Tryck/reproduktion efter Georg Chambers (British 1803-1840) Bombardemanget av Alger.
Slutpris160 SEK
34259
NILS NILSSON. Olja på duk, "Båtar", signerad N. Nilsson.
SlutprisInga bud
34269
TOM KRESTESEN. Färglitografi, signerad, daterad 79 & numrerad 125/250.
SlutprisInga bud