34359 Äldre skåp. Nyrenässans.

34359a_8dcac03c09cd652_med.jpeg
  • 34359a_8dcac03c09cd652_sm.jpeg
  • 34359b_8dcac03c2565355_sm.jpeg
  • 34359c_8dcac03c43b5f62_sm.jpeg
  • 34359d_8dcac03c5cd43af_sm.jpeg
  • 34359e_8dcac03c721bce8_sm.jpeg
  • 34359f_8dcac03c8cb68f0_sm.jpeg
  • 34359g_8dcac03ca60bf38_sm.jpeg
  • 34359h_8dcac03cbedbc7b_sm.jpeg
  • 34359i_8dcac6b753bf69f_sm.jpeg

Mäter ca: 89cm hög&45x75cm.

Har troligtvis suttit på ett annat skåp.

Åldersrelaterat slitage, repor, skav, märken.

Saknar nycklar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK