Börjar: 26 jul 2024 13:59Avslutas: 4 aug 2024 17:00
4 AUGUSTI 2024
34465
Soffbord.
SlutprisInga bud
34464
Matbord.
SlutprisInga bud
34471
5 Pallar. Metall & plast, 1900-talets mitt.
Slutpris200 SEK
34469
2 Fåtöljer. Nesto J10.
SlutprisInga bud
34122
2 Pallar.
Slutpris200 SEK
34115
2 Byrås. "Aneboda", IKEA.
Slutpris160 SEK
34359
Äldre skåp. Nyrenässans.
Slutpris160 SEK
34358
Sidebord / Hylla. Ek, 1900-talet.
Slutpris200 SEK
34470
Äldre skoputsarpall. Ommålad, 1900-talets första hälft.
Slutpris230 SEK
34354
Soffa. Chippendale-stil.
Slutpris230 SEK
34077
2 Stolar. Mässing. Chiavari, Italien, 1900-talet.
Slutpris500 SEK
34361
Soffbord. MIO, Krom & glas.
Slutpris120 SEK
34114
Liten byrå.
SlutprisInga bud
34468
Äldre kontorsstol. ERGO, Höganäsmöbler AB.
Slutpris320 SEK
34356
Fåtölj.
SlutprisInga bud
34357
Syskrin. Allmoge-stil.
Slutpris100 SEK
34467
Trädgårdsstol. Troligtvis Grythyttan, renoveringsobjekt.
Slutpris140 SEK
34475
Pelarbord med stenskiva.
Slutpris100 SEK
34117
Bord.
Slutpris20 SEK
34029
2 Stolar. 1800-talet.
Slutpris80 SEK