Börjar: 26 jul 2024 13:59Avslutas: 4 aug 2024 17:00
4 AUGUSTI 2024
34418
Sängkläder, lakan m.m.
SlutprisInga bud
34405
Diverse Bijouterier, hattnålar & parfymer.
Slutpris160 SEK
34379
Pistol. Replika, samtida.
Slutpris160 SEK
34468
Äldre kontorsstol. ERGO, Höganäsmöbler AB.
Slutpris320 SEK
34356
Fåtölj.
SlutprisInga bud
34368
Diverse textil.
SlutprisInga bud
34447
STIG LINDBERG. Barnset, Ornamin, Gustavsberg/Balo.
Slutpris120 SEK
34357
Syskrin. Allmoge-stil.
Slutpris100 SEK
34367
Diverse textil.
SlutprisInga bud
34383
Diverse Mighty Max.
Slutpris2 000 SEK
34467
Trädgårdsstol. Troligtvis Grythyttan, renoveringsobjekt.
Slutpris140 SEK
34443
Diverse plåtburkar.
Slutpris160 SEK
34420
Kandelaber. Oscariansk stil, 1900-talet.
Slutpris650 SEK
34394
64 Pennskrin, Plåt, oanvända.
Slutpris260 SEK
34403
Diverse porslin.
Slutpris100 SEK
34400
Diverse sedlar & mynt.
Slutpris290 SEK
34475
Pelarbord med stenskiva.
Slutpris100 SEK
34074
RING GULD 18K och RUBINER. 3,58g.
Slutpris1 400 SEK
34117
Bord.
Slutpris20 SEK
34466
Golvlampa. Mässing & onyx.
Slutpris160 SEK
34029
2 Stolar. 1800-talet.
Slutpris80 SEK
34473
Golvlampa. Troligtvis Dansk design.
Slutpris140 SEK
34380
GÖSTA HÖGARDH. Olja på pannå, signerad.
Slutpris100 SEK
34412
Diverse PEZ.
Slutpris120 SEK