Börjar: 30 jul 2024 07:19Avslutas: 6 aug 2024 17:00
6 AUGUSTI 2024
- GLAS & KRISTALLRensa filter
34538
ERIK HÖGLUND. Vas, Boda
Slutpris180 SEK
34544
ANNA EHRNER. Ljusstake, "Athena", Kosta Boda, signerad.
Slutpris120 SEK
34184
GUNNEL SAHLIN, Skulptur, Päron "Winter Garden", Kosta Boda, signerad & numrerad `99820.
Slutpris650 SEK
34502
Slutpris140 SEK
34539
Karaff med sterlingsilver.
Slutpris140 SEK
34509
LARS HELLSTEN. 4 Ölglas, Skruf.
SlutprisInga bud
34537
Vas. Böhmisk kristall.
Slutpris120 SEK
34499
Slutpris80 SEK