Börjar: 30 jul 2024 07:19Avslutas: 6 aug 2024 17:00
6 AUGUSTI 2024
34491
LARS DREJARE (Lars Ljungren). Läppmugg & mustaschmugg, proveniens Lars Ljunggrens hem.
SlutprisInga bud
34514
BERTH NORRMAN. 3 delar, Luciatåg, Keramik. Signerde Berth.
Slutpris80 SEK
34518
Chokladkanna, Japan, 1900-talet.
Slutpris160 SEK
34484
LARS DREJARE (LARS LJUNGGREN) 2 Ägg, stengods, Proveniens Lars Ljunggrens hem.
Slutpris140 SEK
34543
Krukor.
SlutprisInga bud
34496
BJÖRN WIINBLAD. 2 Samlartallrikar, 1976. Rosenthal.
Slutpris160 SEK
34542
Krukor.
SlutprisInga bud
34492
LARS DREJARE (Lars Ljunggren). 2 Ägg, Stengods, Proveniens Lars Ljunggrens hem.
Slutpris180 SEK
34554
Diverse krukor.
SlutprisInga bud
34483
LARS DREJARE (LARS LJUNGGREN) 2 Muggar, stengods, Proveniens Lars Ljunggrens hem.
SlutprisInga bud
34506
GOEBEL. 2 Figuriner.
Slutpris120 SEK
34541
SVEN JONSSON. "Lagun", 3 delar.
Slutpris230 SEK
34511
Porslin. Gröna Anna & Steninge, pyro. Öresund.
Slutpris120 SEK
34186
Panter, 61cm hög.
Slutpris550 SEK