34606 2 Figuriner. Royal Copenhagen & Bing & Gröndal, O.B.S. SKADOR.

34606a_8dcb15ded0fca2d_med.jpeg
  • 34606a_8dcb15ded0fca2d_sm.jpeg
  • 34606b_8dcb15df15736c5_sm.jpeg
  • 34606c_8dcb15df3ad9212_sm.jpeg
  • 34606d_8dcb15df6542b47_sm.jpeg
  • 34606e_8dcb15df8d58213_sm.jpeg
  • 34606f_8dcb15dfb39f00a_sm.jpeg

Högsta mäter ca: 13cm hög.

Den högsta har 2 nagg & spricka på baksidan av fjädrar.

Den lägsta har nagg under fjädrar & avslag på fisk i munnen.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK