Börjar: 31 jul 2024 13:20Avslutas: 8 aug 2024 17:00
8 AUGUSTI 2024
34608
ROYAL COPENHAGEN. 2 Mindre vaser.
Slutpris80 SEK
34291
Diverse porslin, Bl.a Arabia, Johnson Brothers m.m.
Slutpris40 SEK
34572
Diverse Keramik, Bl.a Höganäs m.m.
SlutprisInga bud
34606
2 Figuriner. Royal Copenhagen & Bing & Gröndal, O.B.S. SKADOR.
SlutprisInga bud
34567
Servisdelar, "Willow", Gustavsberg.
Slutpris100 SEK
34576
Diverse porslin. Bl.a Arabia, Bing & Gröndal m.m.
Slutpris100 SEK
34586
Diverse porslin. Bl.a Arctica Arabia m.m.
Slutpris80 SEK
34547
Diverse keramik.
Slutpris140 SEK
34570
Diverse. Mestadels Johnson Bros.
Slutpris230 SEK
34601
9 Miniatyrer. Bl.a 5st John Andersson Höganäs.
Slutpris750 SEK
34578
Diverse porslin & keramik. Bl.a Höganäs, Rörstrand m.m.
Slutpris160 SEK
34564
CARL OLOF DAMM, Skål, Keramik, Signerad.
Slutpris140 SEK