Börjar: 2 aug 2024 19:33Avslutas: 11 aug 2024 17:00
11 AUGUSTI 2024
34680
HANS JOHNFORS. Etsning, signerad, daterad 1991 & numrerad 6/90.
SlutprisInga bud
34667
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Äldre olja på pannå.
Slutpris120 SEK
34683
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Litografi, "Strömsund", signerad, daterad 1998 & numrerad 163/400.
Slutpris80 SEK
34675
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, signerad.
Slutpris80 SEK
34688
ULF ERIKSSON. Litografi, komposition, signerad & numrerad 23/55, löst blad, ej inramad.
Slutpris80 SEK
34686
GÖTA FOGLER. Olja på duk, signerad.
Slutpris100 SEK
34689
LAITH RASHID MAJID. Blandteknik på tyg, komposition, signerad, ej inramad.
SlutprisInga bud
34684
TADEUSZ FILIPEK. Tryck med olja & silikon, signerad i trycket.
SlutprisInga bud
34687
ULF ERIKSSON. Litografi, komposition, signerad & numrerad 52/55, löst blad, ej inramad.
SlutprisInga bud
34685
TANO ZACCARI. Olja på duk, signerad.
SlutprisInga bud
34674
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad.
Slutpris80 SEK