Börjar: 2 aug 2024 19:33Avslutas: 11 aug 2024 17:00
11 AUGUSTI 2024
34633
VILSTOL, efter Le Corbusier.
Slutpris550 SEK
34632
Matbord & 4 stolar.
Slutpris80 SEK
34673
Badrumsspegel med belysning & mindre skåp. Oanvänt.
SlutprisInga bud
34636
Hallbänk.
SlutprisInga bud
34668
Blekingestol. 3 Ben, fornnordisk stil, handgjord, signerad.
SlutprisInga bud
34341
Soffbord.
SlutprisInga bud
34344
2 Stolar. Stefan, IKEA
SlutprisInga bud
34627
Tidningsställ/bord. Engelsk stil, 1900-talet.
Slutpris120 SEK
34343
Pelarbord. Westerroths.
Slutpris20 SEK
34628
Piedestal.
Slutpris80 SEK