34912 Potta. Porslin, Arabia, Finland, 1900-talet.

34912a_8dcbaa52a0e7cfa_med.jpeg
  • 34912a_8dcbaa52a0e7cfa_sm.jpeg
  • 34912b_8dcbaa52bc0a849_sm.jpeg
  • 34912c_8dcbaa52d43641b_sm.jpeg
  • 34912d_8dcbaa52e91b112_sm.jpeg
  • 34912e_8dcbaa52fc48fe6_sm.jpeg
  • 34912f_8dcbaa53263a0bb_sm.jpeg
  • 34912g_8dcbaa53396b248_sm.jpeg
  • 34912h_8dcbaa534949acb_sm.jpeg
  • 34912i_8dcbaa535938f42_sm.jpeg

Mäter ca: 13cm hög & 19cm i diam.

Bruksslitage, krackeleringar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK