Börjar: 16 aug 2024 10:40Avslutas: 22 aug 2024 17:00
LÅGT UTROP. 22 AUGUSTI 2024
34543
Krukor.
SlutprisInga bud
34440
Diverse dockor.
SlutprisInga bud
34534
Väskor. Bl.a Björn Borg m.m.
SlutprisInga bud
34371
DAMSKOR, BOTTAZZIN 38,5, GALLARY 39, BARTELS 1826, OKÄND 5,5
Slutpris20 SEK
34517
Diverse bestick & köksgeråd.
Slutpris80 SEK
34454
Diverse porslin.
Slutpris20 SEK
34207
Diverse Jul m.m.
Slutpris40 SEK
34432
Ullbonad, häst.
Slutpris20 SEK
34439
Slutpris40 SEK
34504
Diverse julbelysning.
Slutpris20 SEK
34419
Diverse textil m.m.
Slutpris40 SEK
34426
Diverse textil.
Slutpris20 SEK
34785
Tamburmajor, svart.
SlutprisInga bud
34779
Diverse porslin. Bl.a 3 delar Arabia "Arctica" m.m.
Slutpris60 SEK
34774
Diverse kontorstillbehör.
Slutpris20 SEK
34761
Slutpris60 SEK
34781
Diverse figuriner.
Slutpris40 SEK
34777
Diverse blandat.
Slutpris20 SEK
34789
Skohylla. Samtida.
Slutpris40 SEK
34787
Dunk & tratt.
Slutpris20 SEK
34726
Diverse Halloween.
Slutpris120 SEK
34723
2 Resväskor, LOL.
Slutpris20 SEK
34749
VEIKKO AALTONA. Olja på duk, signerad.
Slutpris40 SEK
34715
Hemmabio. SONY.
Slutpris230 SEK
34746
HANS RIPA. Olja på duk, signerad & daterad -72
SlutprisInga bud
34712
Diverse. Bl.a Smyckeskrin m.m.
SlutprisInga bud
34751
KAJ THYSELL. Olja på pannå, signerad & daterad -75.
Slutpris120 SEK
34752
Slutpris120 SEK
34747
PAUL HOLSBY. Komposition, signerad & daterad -62.
Slutpris20 SEK
34714
Diverse kassetter & CD.
Slutpris20 SEK
34702
Diverse porslin.
SlutprisInga bud
34748
STIG HASPELIN. Olja på pannå, signerad.
Slutpris100 SEK
34703
Diverse glasburkar.
Slutpris20 SEK
34699
Diverse glas. Bl.a Kosta Boda m.m.
Slutpris60 SEK
34697
sexkantigt sidobord/Nattduksbord.
Slutpris100 SEK
34701
Diverse keramik. Bl.a Höganäs & Saga Form.
SlutprisInga bud
34700
Diverse sprit glas.
Slutpris40 SEK
34643
Diverse porslin.
Slutpris40 SEK
34654
Julpynt m.m.
Slutpris40 SEK
34620
Diverse mindre porslin. Bl.a Royal Copenhagen, Rörstrand, Gustavsberg m.m.
Slutpris40 SEK
34658
Diverse väskor m.m.
Slutpris60 SEK
34337
4 Dynor.
SlutprisInga bud
34626
TRÄGUBBE JULIAN.
SlutprisInga bud
34663
Rökfri grill. Power XL.
Slutpris40 SEK
34610
Slutpris20 SEK