Börjar: 16 aug 2024 10:40Avslutas: 22 aug 2024 17:00
LÅGT UTROP. 22 AUGUSTI 2024
34749
VEIKKO AALTONA. Olja på duk, signerad.
Slutpris40 SEK
34746
HANS RIPA. Olja på duk, signerad & daterad -72
SlutprisInga bud
34751
KAJ THYSELL. Olja på pannå, signerad & daterad -75.
Slutpris120 SEK
34752
Slutpris120 SEK
34747
PAUL HOLSBY. Komposition, signerad & daterad -62.
Slutpris20 SEK
34748
STIG HASPELIN. Olja på pannå, signerad.
Slutpris100 SEK