Börjar: 23 aug 2024 18:16Avslutas: 1 sep 2024 17:00
1 SEPTEMBER 2024
- ÖVRIGTRensa filter
35201
Skärbräda/bricka. SÖVE konst Sweden. Sövestad, Poppel.
Slutpris80 SEK
35183
Golv Ljusstake, Smide.
SlutprisInga bud
35214
Antiloper, Trä.
Slutpris100 SEK
35178
PEZ. 25st.
Slutpris100 SEK
35211
Nötknäppare. Trä, 1800/1900-talet.
SlutprisInga bud
35238
4 Figuriner i sten, onyx.
SlutprisInga bud
35192
Stor kruka. Samtida.
SlutprisInga bud
35217
2 Träfigurer. Thailand.
SlutprisInga bud
35204
Golvvas med innehåll. Målat glas.
SlutprisInga bud
35225
ERIC LUNDEN, 2 Katter, svensk slöjd. Signerad EL, & 1 FISK.
Slutpris1 400 SEK
35208
2 Medicinskåp & 1 Nyckelskåp.
Slutpris120 SEK
35228
Plåtburkar.
SlutprisInga bud
35182
Golvljusstake, Smide.
SlutprisInga bud
35194
Flätad kista/koffert.
SlutprisInga bud