Börjar: 27 aug 2024 08:22Avslutas: 3 sep 2024 17:00
3 SEPTEMBER 2024
- GLAS & KRISTALLRensa filter
35272
ULRICA HYDMAN-VALLIEN. Miniatyrvas, ''Open Minds", Kosta Boda, signerad.
Slutpris230 SEK
35291
Diverse snaps glas & ullsax.
SlutprisInga bud
35267
MONA MORALES SCHILDT. Rumssmycke.
Märkt Kosta & numrerad.
Slutpris400 SEK
35269
ULRICA HYDMAN-VALLIEN. Miniatyrvas, "Caramba", Kosta Boda, signerad.
Slutpris180 SEK
35270
GÖRAN WÄRFF. Miniatyrskål. Kosta Boda, osignerad.
Slutpris80 SEK