Börjar: 27 aug 2024 15:28Avslutas: 5 sep 2024 17:00
5 SEPTEMBER 2024
- GLAS & KRISTALLRensa filter
35362
TIMO SARPANEVA. Ljusstake, "Festivo", 8 ringar, iittala, osignerad.
Slutpris550 SEK
35353
LISA LARSON. Lejon, Glas, Royal Krona
Slutpris260 SEK
35354
EVA ENGLUND. Skål, "Klöver", Orrefors, Signerad.
SlutprisInga bud
35360
ISABELLE MALMAEUS. Vas, Signerad & daterad 2004.
Slutpris100 SEK
35410
Diverse. Glasskålar på fot, skärp m.m.
Slutpris80 SEK
35358
TIMO SARPANEVA. 2 Ljusstakar, "Festivo", 3 Ringar, iittala, osignerad.
Slutpris320 SEK
35370
Diverse glas. Bl.a Målerås m.m.
Slutpris200 SEK
35364
Orrefors, 5 Delar.
Slutpris290 SEK
35357
Clown. Glas, RBA, Olofström.
Slutpris200 SEK