35488 Ytterfoder / Krukor, Italien.

35488a_8dcc8e9910cbde3_med.jpeg
  • 35488a_8dcc8e9910cbde3_sm.jpeg
  • 35488b_8dcc8e9919e9353_sm.jpeg
  • 35488c_8dcc8e992932e62_sm.jpeg
  • 35488d_8dcc8e9946ee875_sm.jpeg
  • 35488e_8dcc8e996728dd0_sm.jpeg
  • 35488f_8dcc8e9988b1c0d_sm.jpeg
  • 35488g_8dcc8e99a3f5928_sm.jpeg

Mindre färgbortfall & något nagg. Är trotts allt i fint bruksskick.

3 mäter ca 16cm & 18,5cm i diam.

2 mäter ca: 13cm höga & 17cm i diam.

1 Liten mäter ca: 10cm hög & 12,5cm i diam.

2 krus mäter ca: 9cm höga.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK