Börjar: 30 aug 2024 18:58Avslutas: 8 sep 2024 17:00
8 SEPTEMBER 2024
35503
Figurin. Elefant, Glaserat stengods, Johgus, Bornholm, Danmark.
Slutpris140 SEK
35458
Diverse porslin.
Slutpris80 SEK
35486
SlutprisInga bud
35419
4 Figuriner. Lladro, Zaphir, Tengra & Casades.
Slutpris160 SEK
33944
ROYAL COPENHAGEN, "Elefant".
Slutpris100 SEK
35488
Ytterfoder / Krukor, Italien.
Slutpris100 SEK
35453
Matservis. Mitterteich, Bavaria.
Slutpris400 SEK
35504
LAURITZ HJORTH. Figurin, Elefant, signerad.
Slutpris320 SEK
35505
KERTTU SUVANTO-VAAJAKALLIO. Figurin, Elefant, Kupittaan Savi, Finland.
Slutpris100 SEK
35465
Vas. "Blå Blomster", Royal Copenhagen.
Slutpris230 SEK
35428
WALLENDORF. 2 Figuriner "Ballerinor".
Slutpris500 SEK
35506
Figurin. Elefant, Klase J:r, Höganäs, signerad.
Slutpris100 SEK
35439
Figurin & svan. NAO by Lladro.
Slutpris290 SEK
35443
Mateus. Bubbles serveringsfat.
Slutpris180 SEK
35487
Krukor. Mestadels lerkrukor.
SlutprisInga bud
35466
Vas. Royal Copenhagen,
Slutpris80 SEK
35418
3 Figuriner. Hästar bl.a Hartwig m.m.
Slutpris200 SEK
35467
Figurin, CARL SCHNEIDERS, Tyskland
Slutpris80 SEK
35499
2 Elefantpiedestaler. Keramik, 1900-talet.
Slutpris180 SEK
35459
Krukor.
SlutprisInga bud
35433
Kaffeservis. Mitterteich Bavaria. 27 Delar.
Slutpris140 SEK
35501
4 Elefanter. JIE.
SlutprisInga bud
35469
2 Figuriner, Requena & Gräfenthal.
Slutpris80 SEK
35502
2 Elefanter. JIE.
SlutprisInga bud
35483
2 Figuriner & en vas. JIE, Rosa Ljung & Boda Shop
SlutprisInga bud
35455
Diverse porslin & keramik. Bl.a Laholms-keramik m.m.
SlutprisInga bud
35420
3 Figuriner. Dart S.A. & Tengra.
Slutpris320 SEK
35468
Figurin. ILMENAU
SlutprisInga bud
35500
9 Elefanter. JIE.
Slutpris200 SEK