Börjar: 4 sep 2024 13:55Avslutas: 12 sep 2024 17:00
12 SEPTEMBER 2024
- BELYSNINGRensa filter
35615
Taklampa. Empire-stil, 1900-talets första hälft.
Slutpris450 SEK
35603
Golvlampa. Belid.
SlutprisInga bud
35039
2 Taklampor. "Ottava", IKEA.
Slutpris80 SEK
35616
Taklampa. Jugend, glas & metall, 1900-talet.
SlutprisInga bud
35613
PAUL HENNINGSEN. Taklampa, "PH-5", Louis Poulsen, Danmark, slutet på 1900-talet..
Slutpris500 SEK
35605
Golvlampa. Samtida, Gilbert Trading AB.
Slutpris290 SEK
35614
Takkrona. Trä, signerad EO & daterad 1978.
Slutpris80 SEK
35604
Golvlampa. "Bumling", Atelje Lyktan.
Slutpris140 SEK