Börjar: 4 sep 2024 13:55Avslutas: 12 sep 2024 17:00
12 SEPTEMBER 2024
35599
LILLAN BERG-HAGENFELDT. Litografi, "Gata i Laholm", signerad & numrerad 105/290.
Slutpris100 SEK
35610
NILS RUNDGREN. Olja på duk, signerad & daterad 1969.
Slutpris550 SEK
35600
LILLAN BERG-HAGENFELDT. Akvarell, "Vinterskuggor på kyrkgatan i Laholm" signerad.
Slutpris550 SEK
35607
NILS SEVERIN. Olja på duk, signerad.
SlutprisInga bud
35597
Karta över Laholm. Litografi, signerad, daterad -61 & numrerad 350/140.
Slutpris100 SEK
35598
CLAES FOLCKER. Litografi, "Vy över Laholm", signerad & numrerad 19/250.
Slutpris650 SEK