Börjar: 4 sep 2024 13:55Avslutas: 12 sep 2024 17:00
12 SEPTEMBER 2024
35560
2 Figuriner. Elefanter, JAAP RAVELLI. 1950-Talet.
Slutpris80 SEK
35568
Diverse glas. Bl.a Skruf, Remmre m.m.
Slutpris80 SEK
35570
Diverse porslin & keramik. Bl.a Majolika HK Germany, Höganäs m.m.
SlutprisInga bud
35580
ROYAL COPENHAGEN. Jultallrikar. 1968-1991.
Slutpris80 SEK
35563
FOLKE & ELSA JERNBERG. 2 Elefanter, Keramik, signerade.
Slutpris140 SEK
35565
3 Elefanter. Keramik, Fabrikat okänd.
SlutprisInga bud
35562
3 Elefanter. Bromma Keramik.
SlutprisInga bud
35566
Diverse elefanter.
Slutpris100 SEK
35579
Kanna. Keramik. Göran Olsson, Selsbo Keramik.
SlutprisInga bud
35564
2 Figuriner, Elefanter, Bromma Keramik.
SlutprisInga bud
35559
Figurin. Elefant, Glaserat stengods, Johgus, Bornholm, Danmark.
Slutpris120 SEK
35583
Kaffeservis. Import.
Slutpris80 SEK
35561
Figurin. Elefant. Söholm, Bornholm, Danmark.
Slutpris100 SEK