Börjar: 4 sep 2024 13:55Avslutas: 12 sep 2024 17:00
12 SEPTEMBER 2024
35614
Takkrona. Trä, signerad EO & daterad 1978.
Slutpris80 SEK
35564
2 Figuriner, Elefanter, Bromma Keramik.
SlutprisInga bud
35612
Fiskespö med rulle & fiskenät.
Slutpris80 SEK
35585
2 Äldre flaskor.
SlutprisInga bud
35558
8 Förvaringslådor.
Slutpris320 SEK
35595
Diverse hushåll. Bl.a Pilips steamer , Tupperware m.m.
Slutpris140 SEK
35604
Golvlampa. "Bumling", Atelje Lyktan.
Slutpris140 SEK
35559
Figurin. Elefant, Glaserat stengods, Johgus, Bornholm, Danmark.
Slutpris120 SEK
35583
Kaffeservis. Import.
Slutpris80 SEK
35561
Figurin. Elefant. Söholm, Bornholm, Danmark.
Slutpris100 SEK
35598
CLAES FOLCKER. Litografi, "Vy över Laholm", signerad & numrerad 19/250.
Slutpris650 SEK
35567
GÖRAN WÄRFF. "Rurik", Kosta Boda, 19 delar.
Slutpris120 SEK
35594
Diverse. Bl.a Klockor m.m.
Slutpris11 000 SEK