Börjar: 8 sep 2024 15:23Avslutas: 15 sep 2024 17:00
15 SEPTEMBER 2024
35628
Keramikhästar.
Slutpris200 SEK
35742
Elefant. Andersson & Johansson, Höganäs, lagad.
SlutprisInga bud
35740
ROLF PALM. Elefant, signerad & numrerad 125/400.
Slutpris100 SEK
35623
ROYAL COPENHAGEN. 2 Vaser.
Slutpris100 SEK
35631
Diverse porslin & keramik. Bl.a Gefle, Churchill m.m.
Slutpris100 SEK
35741
Figurin. Elefant, okänt fabrikat, troligtvis Tyskland.
Slutpris80 SEK