35795 Fåtölj. 1950-talet.

35795a_8dcd19f5cbeb149_med.jpeg
  • 35795a_8dcd19f5cbeb149_sm.jpeg
  • 35795b_8dcd19f5f1ba72f_sm.jpeg
  • 35795c_8dcd19f61a142cf_sm.jpeg
  • 35795d_8dcd19f6336e2ed_sm.jpeg
  • 35795e_8dcd19f64d8d1fd_sm.jpeg
  • 35795f_8dcd19f672613d6_sm.jpeg
  • 35795g_8dcd19f695174b3_sm.jpeg
  • 35795h_8dcd19f6bcb8409_sm.jpeg
  • 35795i_8dcd19f6e1284d9_sm.jpeg
  • 35795j_8dcd19f6fb60e7f_sm.jpeg

Mäter ca: 100cm hög, 65cm bred & 39cm i sitthöjd.

Bruksslitage, märken, repor, noppigt & fläckigt tyg, saknas 2 skruv-kåpor i mässing.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK