Börjar: 10 sep 2024 18:10Avslutas: 17 sep 2024 17:00
17 SEPTEMBER 2024
35792
Mindre äldre skåp & hylla. Ommålat.
Slutpris100 SEK
35435
Trädgårdsbord. Grosfillex, France, plast.
SlutprisInga bud
35787
Karmstolar. Ett par, Karl Johan, sekelskiftet 1900-tal.
Slutpris100 SEK
35795
Fåtölj. 1950-talet.
Slutpris290 SEK
35406
Äldre utdragbar säng. Typ växasäng.
SlutprisInga bud
35790
Fåtölj. Teak, 1950/60-talet.
Slutpris350 SEK
35794
Soff/sidobord. Art Deco, 1930/40-talet, alm, björk & intarsiadekor.
Slutpris800 SEK
34469
2 Fåtöljer. Nesto J10.
Slutpris290 SEK
35791
Matgrupp. Stolfabriks A.B. Smålandsstenar, Bord med 2 iläggsskivor & 4 stolar.
Slutpris260 SEK
35789
Cafébord. Fot av järn & skiva av konstmassa.
Slutpris200 SEK