35790 Fåtölj. Teak, 1950/60-talet.

35790a_8dcd19d6eaeeefe_med.jpeg
  • 35790a_8dcd19d6eaeeefe_sm.jpeg
  • 35790b_8dcd19d715e4dd2_sm.jpeg
  • 35790c_8dcd19d73d97472_sm.jpeg
  • 35790d_8dcd19d75c8f6d1_sm.jpeg
  • 35790e_8dcd19d77e1085b_sm.jpeg
  • 35790f_8dcd19d79aa2b3e_sm.jpeg
  • 35790g_8dcd19d7b770d67_sm.jpeg
  • 35790h_8dcd19d7d608268_sm.jpeg
  • 35790i_8dcd19d7ee0b3db_sm.jpeg

Mäter ca: 78cm hög, 65cm bred & 39cm i sitthöjd.

Bruksslitage, märken, fläckar på teaken.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK