Börjar: 10 sep 2024 18:10Avslutas: 17 sep 2024 17:00
17 SEPTEMBER 2024
- JUL & PÅSKRensa filter
35807
TOM CLARK. Tomte, "Gnome", osignerad.
Slutpris80 SEK
35806
Tomte, Okänt fabrikat, 1900-tal.
SlutprisInga bud
35764
Diverse jul. Bl.a krubba m.m.
SlutprisInga bud
35752
Laholms kyrka med belysning & spelverk. Gösta Karlsson 92-8
Slutpris2 600 SEK
35782
SlutprisInga bud
35805
GUN ULRIKSSON, 2 Ljusstakar.
SlutprisInga bud