Börjar: 12 sep 2024 18:50Avslutas: 19 sep 2024 17:00
19 SEPTEMBER 2024
35524
GUSTAV GUNNARSSON. Olja på duk, signerad.
SlutprisInga bud
35539
MAURICE MOBERG. Färglitografi, "Blommor i fönsterkarm", signerad och numrerad 12/90.
SlutprisInga bud
35527
STIG BORGLIND. Etsning, "Sommernatt", signerad.
SlutprisInga bud
35514
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Reproduktion på duk, "Sydländsk kustbild", signerad.
SlutprisInga bud
35535
GÖSTA HÖGARDH. Akvarell, "Morgon Söndrum", signerad. A tergo betitlad och daterad 1950.
Slutpris80 SEK
35540
HUGO ZUHR. Färglitografi, "Båt", signerad och numrerad 102/200.
SlutprisInga bud
35529
GUNNAR LARSSON. Färglitografi, "Golfspelare". signerad och numrerad 10/125.
SlutprisInga bud
35528
HARDY STRID. Färgserigrafi, "Abstrakt komposition". Signerad och numrerad 12/100.
SlutprisInga bud
35531
TAGE RUDOLF AHLM. Olja på duk, "Hamnmotiv" signerad.
SlutprisInga bud
35538
HARRO KOSKINEN. Färglitografi, "Brygga", signerad, numrerad 279/410 & daterad 1978.
SlutprisInga bud