35921 Diverse koppar & malm. 1800/1900-talet.

35921a_8dcd4abed930601_med.jpeg
  • 35921a_8dcd4abed930601_sm.jpeg
  • 35921b_8dcd4abeeae626d_sm.jpeg
  • 35921c_8dcd4abf0d8ba1b_sm.jpeg
  • 35921d_8dcd4abf28692fb_sm.jpeg
  • 35921e_8dcd4abf4455381_sm.jpeg
  • 35921f_8dcd4abf60cb5aa_sm.jpeg
  • 35921g_8dcd4abf7e1225b_sm.jpeg
  • 35921h_8dcd4abf9b717bb_sm.jpeg
  • 35921i_8dcd4abfbbcbba2_sm.jpeg
  • 35921j_8dcd4abfd8185b7_sm.jpeg
  • 35921k_8dcd4abff55a81c_sm.jpeg
  • 35921l_8dcd4ac00ec4861_sm.jpeg
  • 35921m_8dcd4ac02d95c83_sm.jpeg
  • 35921n_8dcd4ac049692a7_sm.jpeg
  • 35921o_8dcd4ac06955646_sm.jpeg
  • 35921p_8dcd4ac0849fd9f_sm.jpeg
  • 35921q_8dcd4ac09af5847_sm.jpeg

Åldersrelaterat slitage.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK