Börjar: 14 sep 2024 18:43Avslutas: 22 sep 2024 17:00
22 SEPTEMBER 2024
- KOPPAR, MALM, BRONS, MÄSSING & TENNRensa filter
35948
Diverse koppar.
Slutpris260 SEK
35921
Diverse koppar & malm. 1800/1900-talet.
Slutpris100 SEK
35879
2 Ljusstakar. Ekbergs Malm.
Slutpris100 SEK
35920
Kolhämtare & 2 brandsprutor. Koppar.
Slutpris160 SEK
35881
Stor kopparkanna/kittel. Signerad J.P.D.
Slutpris140 SEK
35910
Mässingsbricka. Oval. handdriven, Sverige.
Slutpris160 SEK
35895
2 Skålar Orrefors. Brosch & halsband i tenn, samt två böcker.
Slutpris140 SEK